Czech
English

Září

22

Svatomichaelský a Svatováclavský víkend pro rodiny s dětmi 22. - 24.9.2017

Víkend před svátkem sv. Michaela a sv. Václava se v domech TYMYJÁnu a NadaceJAK uskuteční společné hry, výtvarné a ruční práce a zpěv písní, které se k tématu těchto dvou svátků vážou. Jsou zvány především rodiny dětí z nižších ročníků naší školy, ale i učitelé a přátelé školy. Vše začne již v pátek společným táborákem, v sobotu budeme pokračovat týmovým úkolem, kde budou celé rodiny spolupracovat, odpoledne se můžete těšit na volnou tvorbu a hry pro děti, večer utvoříme vlastní hudební sbor a na závěr si opět zazpíváme u ohně. V neděli po úklidu se kolem poledne bude odjíždět (možná budeme dojídat zbytky :). Cena je za celý víkend 300,- pro dospělé a 250,- pro děti od tří let, zahrnuje ubytování a stravu.

Doprava je vlastní, jsme ochotni po telefonické domluvě vyzvednout vás na nádraží vlakovém (Stará Paka), nebo autobusovém (Nová Paka)

Zájemci, nechť se přihlásí na email info@tymyjan.cz, nebo na číslo organizátora Lukáše Truksy: 602811208.

Těšíme se na vás!

 

Říjen

13

Brigáda TYMYJÁnu a Nadace JAK 13. - 15.10.2017

Akce pro všechny dobré duše, které jsou ochotné pomoct nám s nutnými opravami a zvelebování nemovitostí, které slouží celý rok pro děti naší školy na školy v přírodě, letní tábory, a ostatní akce. Budeme potřebovat pomoct s: výkopem drenáže za domem TYMYJÁnu, údržbou střechy a balkonu v domě Nadace, zahradními pracemi na obou zahradách, a dalšími drobnostmi, které se do října ještě objeví (dřevo, vyklízení sklepa, vyrábění polic do skříní). Odměnou bude ubytování a strava zdarma. Společné setkání zakončíme posledním letošním táborákem.

Zájemci nechť se přihlásí na email info@tymyjan.cz, nebo na moje číslo 602811208

Těším se na vás!

Lukáš Truksa